fi
Ostoskorissasi ei ole tuotteita.

0

×

Rekisteröidy

Tietosi

Kirjautumistiedot

tai kirjaudu

Etunimi vaaditaan!
Sukunimi vaaditaan!
Etunimi ei kelpaa!
Sukunimi ei kelpaa!
Sähköpostiosoite on virheellinen!
Sähköpostiosoite vaaditaan!
Tämä sähköpostiosoite on jo rekisteröity!
Salasana vaaditaan!
Syötä kelvollinen salasana!
Salasanassa tulee olla vähintään 6 merkkiä!
Salasanassa tulee olla vähintään 16 merkkiä!
Salasanat eivät ole samoja!
Rekisteröinti edellyttää käyttöehtojen hyväksymistä!
Sähköpostiosoite tai salasana on virheellinen!

Yhteystiedot

Fasetti Hollola

2700m2 suurmyymälä, verstaat, showroom
Vanha Messiläntie 8
15860 Hollola

puh. 010 423 1000, info@fasetti.fi

Maanantai 10-17
Tiistai 10-17
Keskiviikko 10-17
Torstai 10-17
Perjantai 10-17
Lauantai 10-15
Sunnuntai kiinni

HUOM! Aukioloajat muuttuvat, 4.11. alkaen palvelemme Hollolassa arkisin alkaen klo 10. 

OLETKO MYYMÄSSÄ? 
Klikkaa tästä!

Fasetti Helsinki 

myymälä

Pohjoisranta 2   
00170 Helsinki

puh. 010 423 1006 

Maanantai  kiinni
Tiistai 11-18
Keskiviikko 11-18
Torstai 11-18
Perjantai 11-16
Lauantai 10-14
Sunnuntai Kiinni

Huomioithan, että entisöintitarvikkeita ja heloja ei valitettavasti ole Helsingin myymälässämme. 

  • Projektimyynti, Ornäs - kalusteet ja verhoilutyöt:

    Janne Ylönen
    010 423 1001

    janne@fasetti.fi

  • Taloushallinto ja myynti:

    Heli Ylönen
    010 423 1003

    heli@fasetti.fi

  • Verstaan johto, mittatilauskalusteet:

    Samuli Ylönen
    010 423 1002

    samuli@fasetti.fi

  • Markkinointi, myynti:

    Satu Ylönen
    010 423 1004

    satu@fasetti.fi

  • Muotoilija

    Elina Ala-Mononen

    suunnittelu ja myynti
    010-4231006

    elina@fasetti.fi

     

  • Mittatilausvalaisimet, valaisinentisöinnit:

    Jani Knuuttila
    010-4231005

    jani.knuuttila@fasetti.fi

     

  • Verhoilija

    Helena Ojalehto

     

  • Puuseppä

    Esa Niiranen