Yhteystiedot

Fasetti Hollola

2700m2 suurmyymälä, verstaat, showroom
Vanha Messiläntie 8
15860 Hollola

puh. 010 423 1000, info@fasetti.fi

Maanantai  9-17
Tiistai 9-17
Keskiviikko 9-17
Torstai 9-17
Perjantai 9-17
Lauantai 10-15
Sunnuntai kiinni

 

Fasetti Helsinki

showroom

Pohjoisranta 2 
00170 Helsinki

puh. 010 423 1006 

Maanantai  kiinni
Tiistai 11-18
Keskiviikko 11-18
Torstai 11-18
Perjantai 11-16
Lauantai 10-14
Sunnuntai kiinni


Huomioithan, että entisöintitarvikkeita ja heloja ei valitettavasti ole Helsingin palvelupisteessämme. 

Oletko myymässä? 
Klikkaa tästä!

  

  • Ornäs, valaisin- ja verhoilutyöt:

    Janne Ylönen
    010 423 1001

    janne@fasetti.fi

    Oletko myymässä?
    Klikkaa tästä!

  • Laskutus ja myynti:

    Heli Ylönen
    010 423 1003

    heli@fasetti.fi

  • Verstaan johto, mittatilauskalusteet:

    Samuli Ylönen
    010 423 1002

    samuli@fasetti.fi

  • Markkinointi, myynti:

    Satu Ylönen
    010 423 1004

    satu@fasetti.fi

  • Verstas

    Jarno Salovaara

  • Mittatilausvalaisimet, valaisinentisöinnit:

    Jani Knuuttila 

    010-4231005

    jani.knuuttila@fasetti.fi

     

  • Verhoilija

    Helena Ojalehto

     

  • Puuseppä

    Esa Niiranen

     

  • Muotoilija

    Elina Ala-Mononen

    suunnittelu ja myynti
    010-4231006

    elina@fasetti.fi